Nic se neděje, tak se uvolni a buď v klidu.

Fotogalerie: Feng Shui

Feng Shui

 

Feng Shui je tradičním čínským uměním a vědou o životě v harmonii s okolním prostředím. Využívá se v případech, kdy chceme zlepšit či podpořit svou životní situaci v oblasti zdraví, prosperity, vztahů či jen obecné spokojenosti.

Tradiční Feng Shui nám umožňuje poznat a ovlivnit vzájemné prolínání energií okolního prostředí, nemovitosti a osob, a nasměrovat je v náš prospěch. Využívá se proto při stavbách a úpravách objektů spojených s naším životem - soukromým i pracovním. Je tedy mimořádně vhodné jak pro úpravy domů, bytů, zahrad, tak i pro kanceláře, prodejny, vzdělávací objekty apod. Prostě pro všechna místa, od nichž požadujeme, aby se zde lidé cítili dobře.

Cílem tradičního Feng Shui je individuální přizpůsobení jednotlivých prostor s využitím tisíciletých čínských zkušeností. Jedná se o komplexní systém principů a pravidel, která jsou vždy přizpůsobena na míru konkrétní osobě či skupině lidí, která bude dané prostory využívat.

Tradiční školy Feng Shui jsou založené na komplexních metodách a přesném zaměření s individuálními výpočty pro každého člena domácnosti či firmy i pro každý využívaný prostor, a to navíc v závislosti na čase, v němž energie do prostoru vstoupila. Z tohoto důvodu jsou považovány za nejpřesnější a nejspolehlivější.

Tímto přístupem se liší od škol moderního Feng Shui, které neberou do úvahy čas a individualitu osob, a nabízejí univerzální řešení pro všechny, často s použitím drahých doplňků interiéru.

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

počítadlo.abz.cz